Mul-t-lock

Gölbaşı Çilingir mul-t-lock ürünlerinin özel yetkili satış ve montaj servisidir.Mul-t-lock firması ticari kurumlar ve konutlar için yüksek güvenlikli ürün geliştirmektedir. Mul-t-lock firmasının bir çok ürünü vardır bunlardan bazıları;

Djital Kapı Kolu – CODE-IT

Dijital kapı kolu şifreli koruma sağlar.Kapı kolundaki şifre sayesinde kilit mekanizmasına gerek kalmaz.Dijital kapı kolu işyerlerinde etkin bir güvenlik önlemidir.Dijital kapı kolunda anahtara ihtiyaç olmadan güvenlik sağlaması en büyük özelliklerinden biridir.Dijital kapı kolunun iki farklı şekilde kullanabilirsiniz.Bunlardan biri manüel kilitlemedir.Kilitleme işlemini siz yaparsınız.Bir diğeri ise otomatik kilitlemedir.Dijital kapı kolu 4-6 haneli şifreleme sistemi ile güvenlik sağlamaktadır.

MT5 Sistem

MT5 sistem üç mekanizmalıdır.Güvenlik düzeyi oldukça yüksek olan bu sistemin anahtar ucunda mobil iletişimi sağlayan yay özelliği vardır.MT5 güvenlik sisteminin iki tarafı anahtar ve çift kilitleme mekanizmasına sahip olan silindir,pimler ve üst sürgü özelliğine sahiptir.Mt5 güvenlik sistemi satıcı merkezli anahtar yolu özelliği ile yüksek güvenlik sağlar. Mt5 kendi kendini kalibre ederek çalışır.

 

Gölbaşı çilingir 7/24 hizmetinizdedir.

Tıkla Ara!