Gölbaşı Akıllı Kilit Sistemi

Gölbaşı çilingir ev ve apartmanlarınız için akıllı kilit sistemi kurulumu yapmaktadır.Akıllı kilit sistemi apartman güvenliği için en çok tercih edilen güvenlik sistemidir. Akıllı kilit sistemi otomotik bir sistemdir her tip silindire uygulanabilen ev otomasyonu ile uyumlu bir sistemdir.Akıllı kilit sistemi radyo sinyalleri ile çalışan bir sistemdir isteğe bağlı olarak parmak okuyuculu,kartlı veya uzaktan kumandalı olarak bağlatabilirsiniz.Akıllı kilit sisteminin bir diğer kolaylığı ise montaj kolaylığıdır hiçbir şekilde tadilat gerekmeden kısa süre içerisinde kurulum yapılmaktadır.

Akıllı kilit sistemi dört parçadan oluşur.Kilit bölmesi, sensör, akü ve çip anahtar. Binaya girmek için 4-5 cm mesafeden elinizdeki çipi sensöre okuttuğunuzda akıllı kilit sisteminin elektronik devresi tamalanarak kapı açılır.Elinizdeki çip anahtarlar sadece apartmanınızdaki akıllı kilit için programlanmış olup sadece size aittir.Dairenizde bulunan diafon ile apartman kapınızı açabilirsiniz.

Gölbaşı Anahtarcı bahçelievler mahallesinde de hizmet vermektedir 7/24 hizmetinizde olan gölbaşı anahtarcı ya 0530 126 38 88 numaralı telefonda ulaşabilir acil çilingir için bizi arayabilirsiniz.

 

Tıkla Ara!